Věštění z křišťálová koule (5)

1. díl - Co je křišťálová koule a jakou si vybrat?

kristalova koule 1a dilPokud zvažujete koupi křišťálové koule, pak často v internetových diskuzích narazíte na příspěvky, kde na radu “Jakou kouli si mám koupit?” a “Kde prodávají křišťálové koule?” najdete odpověď takovouto “Tohle si nekupuj, je to obyčejné sklo a to nefunguje.” Je to pravda a není to pravda. Tak nějak půl na půl. Dovolte mi, abych to objasnil.

Číst dál...

2. díl - Co v křišťálové kouli uvidím?

Co v křišťálové kouli uvidím?Přeskočíme téma Jak začít s křišťálovou koulí, protože jste jistě nedočkaví, co se s koulí děje, když do ní nahlídnete. Po přečtení tohoto článku nezapomeňte pokračovat třetím dílem, abyste o nic nepřišli.

Zprvu v ní neuvidíte asi nic. Jasnozřivost skrze křišťálovou kouli většina z nás nemá vrozenou a tak nepřijde sama od sebe a už vůbec ne napoprvé. S tím se musíte smířit. Jasnozřivost však lze získat cvičením, tréningem, který zabere hodně času. Je to jeden z důvodů, proč o umění křišťálové koule hovoříme jako o jednom z nejvyšších umění. Pokud budete trpělivý, budete se učit a trénovat, vaše snaha ovoce přinese. Umění křišťálové koule sahá mnohem dále, než jen pouhé vidění minulosti, přítomnosti či budoucnosti. Je to jedna z nejvyšších magií. Díky ní se můžete spojit s anděli, s duchy putující všemi věky a pod. Nejvyšším uměním je pak zhmotňováni a vyvolávání bytostí, tedy těch astrálních, nikoliv duchů zesnulých. 

Číst dál...

3. díl - Jak začít s křišťálovou koulí?

Už jste nadšení, jak svou kouli vyzkoušíte? Já byl jako začátečník také nedočkavý. A co když nebude vaše křišťálová koule fungovat? Nebojte, bude. Asi ne hned, ale po trochu cvičeních uvidíte ve své křišťálové kouli své první obrazy. Jen jestli víte, jak se o svou kouli postarat, abyste ji neublížili, abyste ji předali část své energie a abyste ji chránili před vybitím či zneužitím?

Domnívám se, že většina z vás má kouli křišťálovou. Měli byste vědět, že křišťál představuje ženský princip (na rozdíl od obsidiánu, který představuje princip mužský) a tak jeho spojení funguje nejlépe za svitu Měsíce. Dokonce hraje významnou roli také jeho fáze, při které s koulí pracujete. Nejvhodnější je doba, kdy Měsíc dorůstá. Naopak couvající Měsíc přináší komplikace.

Číst dál...

4. díl - Cvičení bez koule

Cvičení bez kouleDnes kouli potřebovat nebudeme. Všechny techniky se budeme učit bez použití koule. Využijeme tak čas, kdy ještě svou křišťálovou kouli nemáte nebo ji teprve nabíjíte. Cvičení začínají od samých základů a postupně zvyšují naší úroveň až ke stavu, kdy do koule už můžeme nahlédnout doopravdy.Věnujte jim prosím čas a pozornost. Jak jsem již několikrát zmínil, práce s křišťálovou koulí vyžaduje náš čas a trpělivost. Následující cvičení jsem si vypůjčil z knihy o magických zrcadlech, kterou napsal Bran O. Hodapp - léčitel a autor několika knih. http://www.hypno-energetics.eu/index.php/home/ueber-bran-o-hodapp

Číst dál...

5. díl - Práce s křišťálovou koulí naostro

Hurá! Tak jste se konečně dočkali. Ano, dnes nastal ten čas, kdy už můžete začít nahlížet do křišťálové koule naostro. I když je toto poslední kapitola našeho seriálu o práci s křišťálovou koulí, vaše cesta je stále na začátku. Už bude záležet jen na Vás - jak jste trénovali, nabíjeli svou kouli vlastní energií, jak se budete umět soustředit a dalších schopnostech. Tento seriál vás postupně zasvětil do magie. Možná jste si to neuvědomili. Magie je všude kolem nás a máme ji také v sobě. Dávejte si pozor, abyste nesešli z cesty Pozitivní magie! Někdy jsou hranice obou světů příliž tenké a není je snadné rozpoznat.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS