Karty Kouzelné mapy Doporučený

Okouzlující kresby na každé kartě, to tady dlouho nebylo. Na každé kartě je také její název v češtině. To nám usnadní práci při vykládání. Velikost karet je obdobná jako u známých andělských karet od Doreen Virtue a mají stejně jako ony pozlacené okraje. Na rozdíl od nich, mají karty Kouzelné mapy jiné posláni. Otevírají nám naši mysl, naše ego, naše vnitřní já. Díky těmto kartám budeme vědět více o sobě a nalezneme v nich cestu ven ze stresu, zloby a častého pocitu křivdy.

 

Colette Baron-Reid vydala ke své stejnojmenné knize tyto nádherné ilustrované karty. Balení jich obsahuje celkem 54 a zobrazují magickou krajinu naší mysli a pocitů. Součástí je také malá brožovaná knížečka - průvodce kartami. S kartami můžete pracovat obdobně jako s tarotem. Můžete se jich ptát a ony Vám budou odpovídat. Jsou však zaměřené na naše pocity. Nemá smysl jim pokládat otázky typu "Potká mě v práci úspěch?" nebo "Čeká mě nová láska?" Otázky na tyto karty by měly být vždy zaměřené na naše pocity a nálady "Mám smutek a zlost z rozchodu. Co mám vědět, abych to překonala?" nebo "Přišla jsem o práci. Co se bude dít teď? Zvládnu to? Co musím udělat pro získání nové práce?" Pracuje se s nimi podobně jako s Osho-Zen Tarot

Karty vydalo nakladatelství Synergie v roce 2013. Celkem v balení najdete 54 karet a stručnou příručku. Rozměry karet nejsou nejmenší, ale ani ne příliš velké. Mají rozměry 9,5 × 13,5 cm. Karty mají pozlacené okraje.

Martin B. H.Já jsem z těchto karet nadšený. Líbí se mi kresby a oceňuji je jako pomůcku k meditaci. Bez přečtení knihy Kouzelná mapa bych však z nich tak velkou radost neměl. Přiložena brožurka by mi neřekla jak s nimi nejlépe zacházet. Informace v přiložené brožurce jsou velmi strohé. Obsahují jen popisy karet. Neumím si představit, že by samotná brožurka Vám mohla dát tolik potřebné informace, abyste uměli využít jejich plný potenciál. Doporučuji si nejdříve přečíst knihu Kouzelná mapa, pak se rozhodnout, zda karty potřebujete. Recenzi knihy najde zde.

.

Ukázky karet

Anotace

Karty Kouzelné mapy jsou ideálním průvodcem na životní cestě. Byly vytvořeny, aby vám pomohly pochopit kouzlo příběhu vašeho života, posílily vás, ukázaly cestu ke svobodě a naplnění životního poslání. Nezapomeňte, že na své cestě nejste sami a nikdy nezbloudíte. Vynikající intuitivní schopnosti, sebepoznání a splnění vašich nejhlubších přání jsou jenom některé z nádherných darů, které jsou pro vás připraveny. Ať jsou tyto Karty Kouzelné mapy vašimi věrnými společníky při nacházení kouzla a pochopení příběhu vašeho života. Čeká na vás ten nejlepší život! Karty můžete používat samostatně spolu s knižním průvodcem, který je součástí tohoto balíčku. Zároveň však také vychází kniha Kouzelná mapa, kde se dozvíte ještě více podrobných informací a karty vám k ní poslouží jako doplněk pro meditaci a vizualizaci.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Martin B. H.

karty, odstraňování bloků, věštby.

Jeho zálibou je vykládání tarotu a andělských karet. Když přijde čas, nahlíží do křišťálové koule. Je vášní je studium esoteriky a získávání praktických zkušeností s věšteckými technikami období Vodnáře.

Více z této kategorie: Steampunk tarot »

2607 komentáře

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru